Kabineti

Jonida Gaba, Drejtore Kabineti

Jonida.Gaba@drejtesia.gov.al

 

Aulona Mersini, Këshilltare

Aulona.Mersini@drejtesia.gov.al

 

Avjerina Bazaj, Këshilltare

Avjerina.Bazaj@drejtesia.gov.al

 

Desara Dushi, Këshilltare

Desara.Dushi@drejtesia.gov.al

 

Edis Ibrahimi, Këshilltar

Edis.Ibrahimi@drejtesia.gov.al

 

Edvin Kukunja, Këshilltar

Edvin.Kukunja@drejtesia.gov.al

 

Evis Fico, Këshilltare

Evis.Fico@drejtesia.gov.al

 

Iris Aliaj, Këshilltare

Iris.Aliaj@drejtesia.gov.al

 

Stela Suloti, Këshilltare

Stela.Suloti@drejtesia.gov.al

 

Erton Sinani, Këshilltare

Erton.Sinani@drejtesia.gov.al