Kabineti

Evi Naku , Drejtor Kabineti

Evi.Naku@drejtesia.gov.al

 

Irena Binjaku, Këshilltar

Irena.Binjaku@drejtesia.gov.al

 

Andia Dragoj, Këshilltar

Andia.Dragoj@drejtesia.gov.al

 

Enkeleda Pano, Këshilltar

enkeleda.pano@drejtesia.gov.al

 

Suzana Stefa, Këshilltar

suzana.stefa@drejtesia.gov.al

 

Erlis Hoxha, Këshilltar

erlis.hoxha@drejtesia.gov.al

 

Mirgen Pero, Këshilltar

Mirgen.Pero@drejtesia.gov.al

 

Arben Çuko, Këshilltar

Arben.Cuko@drejtesia.gov.al